KONST / Litografier / Färglitografi 14976030
nr 1497 6030
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Signerad, numrerad 88/140 2006, daterad segelbåt. Färglitografi, bildmått: 54x54 cm, yttermått inklusive ram: 76x73 cm
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:15:20
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr